Cennik10% RABATU W MIESIĄCACH: STYCZEŃ, LUTY, MARZEC, LISTOPAD, GRUDZIEŃ.

Dojazd w regionie Warmińsko-Mazurskim gratis!

Filmowanie - 2700 zł

Filmowanie w jakości Full HD od przygotowań do godz. 1:00. Czas gotowego filmu od 60 do 120 minut z teledyskiem zawartym w filmie nagranym na pendrive. Filmowanie dronem dopłata 400 zł.

Filmowanie i Fotografowanie - 3700 zł

Filmowanie w jakości Full HD od przygotowań do godz. 1:00. Czas gotowego filmu od 60 do 120 minut z teledyskiem zawartym w filmie. Czas pracy fotografa taki sam jak operatora kamery, fotoksiążka w formacie A4, około 100 zdjęć obrobionych szczegółowo plus pozostałe zdjęcia po podstawowej obróbce nagrane na pendrive. Sesja w plenerze na życzenie klienta tego samego dnia gratis. Sesja w plenerze innego dnia dopłata 400 zł. Filmowanie dronem dopłata 400 zł

Fotografowanie - 1700 zł

Wykonanie zdjęć , od przygotowań do godz. 1:00, od 600 do 800 zdjęć na płycie DVD lub pendrive, fotoksiążka w formacie A4. Sesja w plenerze na życzenie klienta tego samego dnia gratis. Sesja w plenerze innego dnia dopłata 400 zł.

Zawodowym filmowaniem i fotografowaniem zajmujemy się już ponad 7 lat. Spośród konkurencji wyróżniamy się najniższymi cenami pod względem jakości, najszybszym czasem realizacji , nowoczesnym i dynamicznym montażem oraz 100% zadowoleniem klienta. W naszej firmie pracuje trzech operatorów kamery i trzech fotografów dzięki czemu nigdy nie znajdą się Państwo w sytuacji braku obsługi z losowych przyczyn. Po zawarciu umowy spotykamy się w dogodnym terminie w celu omówienia wszystkich detali naszej współpracy aby sprostać oczekiwaniom odnośnie współpracy w dniu realizacji a także aby efekt końcowy był zadowalający. Zawsze wykonujemy więcej ujęć niż trzeba aby w postprodukcji móc dodać coś co wzbudzi zachwyt w filmie i zdjęciach. Po zakończeniu współpracy zachowujemy przez pewien czas wszystkie materiały by każdy z klientów mógł dokonać zmiany w filmie lub zdjęciach jeśli po kilkukrotnym obejrzeniu stwierdził , że chciałby coś jednak zmienić. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu dążeniu do perfekcji zaufały nam firmy takie jak PHILIPS, IKEA, Wagner a także Najwyższa Izba Kontroli - Delegatura w Olsztynie , która wystawiła nam referencje potwierdzające nasze umiejętności. Każdy z naszych klientów ma możliwość ocenienia naszej pracy.